ForumCacak
Dobrodošli na^^CACAK FORUM^^.

Da bi videli kompletan sadržaj foruma, morate se registrovati ili ulogovati!

Navigacija

Pogledaj šta je novo na forumu

Welcome!

Kao registrovani član Cacak foruma , vi možete učestovati u diskusijama, razmenjivati privatne poruke sa drugim članovima naše zajednice. Pre svega, jedino kao registrovani član možete imati pun pristup forumu, odnosno videti njegov celokupan sadržaj!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

ForumCacak » FUNNY TIME » ZANIMLJIVOSTI » ZANIMLJIVE VESTI » Norveška: Medicinskoj sestri ne daju da bude policajka jer je preseksi

Norveška: Medicinskoj sestri ne daju da bude policajka jer je preseksi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

JecaPO

Main site administrator
Main site administrator
Upravo se to dogodilo medicinskoj sestri Catherini Ashimi iz Norveške kada je poželela promeniti zanimanje i postati policajka. Iako je prošla sva testiranja i medicinske preglede, nakon intervjua je odbijena zbog golišavih fotografija koje je ranije snimila baveći se manekenstvom, piše Index.

Iako policija poriče da je to pravi razlog neprihvaćanja, Ashima tvrdi da joj je upravo dobrim izgledom prokockala priliku za novi posao. "Tokom intervjua jedna je žena držala te moje fotografije i počela se raspitivati o njima. Mislim da je jako loše što u policiji smatraju kako nisam dovoljno dobra da budem deo njihovog tima samo zato što imam sjajno telo", kaže seksi medicinska sestra. Dodaje da se oseća diskriminisano te je navodno potražila pravnu pomoć.

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

haahahahahah :P

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu